
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластини Sumitomo — японська продуктивність і надійність
Змінна твердосплавна пластина Sumitomo WCMX030208FN
- Сплав призначений для оброблення сталі.
| Лінійні розміри: | |
![]() |
|
| Кут пластини | 80 градусов |
| l | 3.8 мм |
| d | 5.56 мм |
| s | 2.38 мм |
| r | 0.8 мм |
| H | 2.5 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sumitomo |
| Тип | Пластина |
| Обробка матеріалу | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Геометрія | WCMX |
- Ціна: Ціну уточнюйте


