
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластини ZCC-CT — найпередовіші технології оброблення металу
Змінна твердосплавна пластина ZCC-CT WCMX 040208R-PG YBG202
- Сплав YBG202 призначений для оброблення сталі, неіржавкої сталі та чавуну.
| Лінійні розміри: | |
![]() |
|
| Кут пластини | 80 градусов |
| l | 4.3 мм |
| d | 6.35 мм |
| s | 2.38 мм |
| r | 0.8 мм |
| H | 2.8 мм |
"33 Токаря" — найкраще рішення на ринку металообробки
- Понад 5000 найменувань в асортименті
- Понад 15 років на ринку
- Досвідчені та кваліфіковані менеджери
- Є постачальниками провідних підприємств України
- Працюємо з будь-яким способом оплати
- Комплексне постачання виробництва
Як можна зробити замовлення:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZCC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пластина |
| Геометрія | WCMX |
| Обробка матеріалу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка сплаву | YBG202 |
- Ціна: 98 ₴



