
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свердло для металу 2,2 мм HSS
Свердла для металу з циліндричним хвостовиком призначені для створення отворів у сталі, кольорових металах, за допомогою механізованого ручного інструменту або на свердлильних верстатах, обладнаних свердлильним патроном. Свердла виготовлені зі швидкорізальної інструментальної сталі HSS.

Технічні характеристики:
- Діаметр: 2,2 мм;
- Загальна довжина: 53 мм;
- Довжина робочої частини: 27 мм;
- Марка сталі: HSS.
"33 Токаря" — найкраще рішення на ринку металообробки
- Понад 5000 найменувань в асортименті
- Понад 15 років на ринку
- Досвідчені та кваліфіковані менеджери
- Є постачальниками провідних підприємств України
- Працюємо з будь-яким способом оплати
- Комплексне постачання виробництва
Як можна зробити замовлення:
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 2.2 мм |
| Довжина робочої частини | 27 мм |
| Загальна довжина | 53 мм |
| Стан | Новий |
| Марка стали | HSS |
- Ціна: 1,30 ₴


