
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свердло для металу 19.5*L238 P6M5 з конічним хвостовиком
Свердла з конічним хвостовиком широко застосовуються в металорегувальній промисловості. Ці свердла можна легко закріпити в патроні верстата. Свердло для металу з конічним хвостовиком призначене для свердління отворів у різних металах, сплавах та інших матеріалах за допомогою стаціонарних свердлильних верстатів. У нашому інтернет-магазині представлений широкий розмірний ряд даних свердел від найпопулярнішого розміру до рідкісного.

Характеристики:
- Діаметр: 19,5 мм;
- Довжина: 238 мм;
- Довжина робочої частини: 140 мм;
- Конус Морзе: 2.
"33 Токаря" — найкраще рішення на ринку металообробки
- Понад 5000 найменувань в асортименті
- Понад 15 років на ринку
- Досвідчені та кваліфіковані менеджери
- Є постачальниками провідних підприємств України
- Працюємо з будь-яким способом оплати
- Комплексне постачання виробництва
Як можна зробити замовлення:
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Конічний |
| Діаметр | 19.5 мм |
| Довжина робочої частини | 140 мм |
| Загальна довжина | 238 мм |
| Стан | Новий |
| Конус Морзе | 2 |
| Сплав | Р6М5 |
- Ціна: 114,50 ₴


