
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластини KORLOY - висока якість за доступною ціною
Змінна твердосплавна пластина KORLOY SP-400 NC3020
- Сплав NC3020 призначений для оброблення сталі.
| Лінійні розміри: | |
![]() |
|
| Кут пластини | 80 градусов |
| w | 4.1 мм |
| l | 11.3 мм |
| r | 0.25 мм |
"33 Токаря" — найкраще рішення на ринку металообробки
- Понад 5000 найменувань в асортименті
- Понад 15 років на ринку
- Досвідчені та кваліфіковані менеджери
- Є постачальниками провідних підприємств України
- Працюємо з будь-яким способом оплати
- Комплексне постачання виробництва
Як можна зробити замовлення:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Korloy |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Пластина |
| Обробка матеріалу | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Геометрія | SP |
| Марка сплаву | NC3020 |
- Ціна: 168 ₴



