
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластини KORLOY - висока якість за доступною ціною
Змінна твердосплавна пластина KORLOY SP-500 NC3030
- Сплав NC3030 призначений для оброблення сталі.
| Лінійні розміри: | |
![]() |
|
| Кут пластини | 80 градусов |
| w | 5.1 мм |
| l | 11.4 мм |
| r | 0.3мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Korloy |
| Тип | Пластина |
| Обробка матеріалу | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Геометрія | SP |
| Марка сплаву | NC3030 |
- Ціна: 120 ₴


