
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластини ZCC-CT — гарантія якості від світового бренда
Змінна твердосплавна пластина ZCC-CT WCMX 030208R-PG YBG202
- Сплав YBG202 призначений для оброблення сталі, неіржавкої сталі та чавуну.
| Лінійні розміри: | |
![]() |
|
| Кут пластини | 80 градусов |
| l | 3.8 мм |
| d | 5.56 мм |
| s | 2.38 мм |
| r | 0.8 мм |
| H | 2.5 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Пластина |
| Обробка матеріалу | Сталь |
| Виробник | ZCC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Геометрія | WCMX |
| Марка сплаву | YBG202 |
- Ціна: 75 ₴


