
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластини ZCC-CT — найпередовіші технології оброблення металу
Змінна твердосплавна пластина ZCC-CT WCMX 06T308R-PG YBG202
- Сплав YBG202 призначений для оброблення сталі, неіржавкої сталі та чавуну.
| Лінійні розміри: | |
![]() |
|
| Кут пластини | 80 градусов |
| l | 6.5 мм |
| d | 9.525 мм |
| s | 3.97 мм |
| r | 0.8 мм |
| H | 3.9 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Пластина |
| Обробка матеріалу | Нержавіюча сталь |
| Виробник | ZCC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Геометрія | WCMX |
| Марка сплаву | YBG202 |
- Ціна: 119 ₴


