
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластини Sumitomo — японська продуктивність і надійність
Змінна твердосплавна пластина Sumitomo WCMT06Т308FN
- Сплав призначений для оброблення сталі.
| Лінійні розміри: | |
![]() |
|
| Кут пластини | 80 градусов |
| d | 9.52 мм |
| t | 3.97 мм |
| r | 0.8 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sumitomo |
| Тип | Пластина |
| Обробка матеріалу | Сталь |
| Марка сплаву | FN |
- Ціна: 99 ₴


