Продавець 33 токаря розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
167 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:00 найближчого робочого дня (29.04).

+380 (67) 456-19-25
Металлообрабатывающий Инструмент 33 токаря

Патрони токарські, комплектуючі.

ГалереяСписок

Токарні патрони. Загальні характеристики та застосування

         Токарні патрони – це пристрої затискного типу, що закріплюють деталь або інструмент по осі обертання шпинделя токарного верстата. Патрони токарні встановлюються на передній кінець шпинделя токарного верстата і сприяють великому зусилля затиску деталі, яка обробляється, що дозволяє створити точність центрування і перпендикулярність поверхні осі обробки.

         Токарно-винторезное обладнання, шліфувальні машини, револьверні та карусельні механізми оснащуються токарними патронами різних видів і розмірів.

Різновиди токарних патронів

         Токарні патрони розрізняють за кількістю кулачків. Вони можуть бути оснащені двома, трьома, чотирма або шістьма кулачками.

         2х-кулачкові самоцентрувальні патрони найчастіше використовуються для затиску несиметричних заготовок невеликих розмірів (наприклад, арматури і литих деталей). Токарні патрони даного виду мають просту конструкцію, і, застосовуються, як для ручного використання, так і для механізованого (можуть мати пневматичний, гідравлічний або електричний привід). Механізований привід широко використовується на великих підприємствах, так як даний тип приводу дозволяє прискорити робочий процес.

         Найбільш поширеними є 3х кулачкові патрони. 3х-кулачкові токарні патрони являють собою масивну планшайбу з прорізаними радіальними пазами, у яких переміщуються кулачки. Центральним елементом 3-х кулачкового токарного патрона є спіральний диск. Самоцентрувальні патрони даного типу використовуються для кріплення круглих або шестигранних заготовок. Швидкість центрування і затиску деталей зробили дані токарні патрони найбільш застосовуваними в дрібносерійному виробництві, так як вони полегшують роботу при постійній зміні заготовок.

         Для кріплення прямокутних або несиметричних деталей використовують 4х-кулачкові патрони. Патрони даного типу мають незалежну установку кулачків, які переміщуються незалежно один від одного.

         Самоцентрувальні 6-ти кулачкові патрони можуть затискати тонкостінні деталі, не деформуючи їх, так як захоплюючі сили у даних токарних патронах рівномірно розподіляються по шести кулачкам.

         Токарні патрони найчастіше продаються вже укомплектовані кулачками.

       

  Токарні патрони розрізняють за типорозмірами: 80мм, 100 мм, 125 мм, 160 мм, 200 мм, 250 мм, 315 мм, 400 мм, 500 мм, 630 мм і можуть бути зі збірними і цільними кулачками.

         Корпус токарного патрона може бути виготовлений з чавуну або сталі. Сталевий корпус токарного патрона забезпечує більшу кількість обертів патрона, але його вартість в рази перевищує вартість патрона, виготовленого з чавуну.

           На шпинделі токарного верстата патрони можуть бути закріплені:

  •        через проміжний фланець;
  •        через поворотну шайбу;
  •        з затиском Кэмлок;
  •        гвинтами, крізь корпус патрона.

         Токарні патрони можуть мати особливо високий (А), високий (В), підвищений (П), нормальна (Н) клас точності.

Як правильно вибрати токарний патрон?

         Токарні патрони є важливими елементами оснащення токарних верстатів та обладнання, так як від них залежить затиск заготовки, а відповідно, точність обробки, якість і кількість випущених деталей за зміну. Тому так важливо правильно вибрати токарний патрон.

          При виборі патрона до токарного верстата необхідно врахувати:

  •     тип фіксації патрона;
  •     розрахункове навантаження, так як при неправильно підібраній розрахункової навантаженні і невідповідності деталей, з якими може працювати патрон, можуть бути постійні виходи з ладу і токарного патрона, і всього токарного верстата;
  •     кількість кулачків;
  •     граничні обороти;
  •     розміри і розташування кріпильних отворів.

         Для того, щоб правильно підібрати токарний патрон, Ви можете звернутися до наших кваліфікованим менеджерам, які допоможуть зробити правильний вибір!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner